Beach Bums Room Family

Szkółka Beach Bums, Chałupy 5,5 Kemping Albatros

Chałupy 5,5 miejsce, gdzie znajduje się szkółka oraz nasza baza noclegowa. Miejsce najprężniej rozwijające się, a jednocześnie już komfortowy kemping na Półwyspie Helskim. Na terenie Albatrosu znajdziecie wszystko, czego możecie potrzebować podczas wypoczynku. Odnowione, aż 3 duże sanitariaty, Non Toper, czyli sklep spożywczy 24h. Ponad to „Zielona Karczma„, gdzie zjecie zarówno pizze jak i domowy obiad. Surf shop oraz kawiarnia „Magdalenka” dopełniają całą infrastrukturę. Dodatkowo na terenie znajdziecie takie usługi jak: pralniasalon beauty nails czy bankomat. Gdyby komuś brakowało rozrywki, zapraszamy na plac zabaw lub ogólnodostępne boisko do siatkówki.

Gdzie śpimy,

co to jest Beach Bums Room Family:

 • Nocleg w przytulnych, 4-osobowych pokojach na terenie bazy Beach Bums. Każdy pokój ma 1 dwuosobowe łóżko o wymiarze 140×200 oraz jedno dwu piętrowe łóżko o standardowym wymiarze 90×200
 • Wyposażenie: 1x dwuosobowe łóżko, 1x łóżko piętrowe, pościel, lodówka, czajnik elektryczny, ogrzewanie, lampa nocna, stolik
 • Kontener, przerobiony na pokoje wynajmujemy tylko w całości
 • Dodatkowo płatne jest parkowanie samochodu na terenie campingu – 15 zł / doba, możliwy brak miejsc  na auto na terenie kempingu w pełnym sezonie, wtedy odstawiamy auto na strzeżony parking w Chałupach .
 • Cena 350 zł za cały kontener (w tym wliczone opłaty kempingowe 15zł/doba od osoby)

Beach Bums Room Family 1

Beach Bums Room Family 2

Regulamin,

korzystania z noclegu w Beach Bums Room:

Kaucja jest obowiązkowa i stanowi zabezpieczenie w razie szkód wyrządzonych przez klienta. Kaucję pobieramy na miejscu, w naszym biurze, w momencie przekazanie klientowi klucza do pokoju. Wysokość kaucji wynosi 100zł.

 1. Cisza nocna obowiązuje od 06:00 do 22:00
 2. Prosimy o nie włączanie czajnika równocześnie z farelką ponieważ istnieje podwyższone ryzyko wystrzelenia korków
 3. Susz włosy w łazienkach należących do pola kempingowego
 4. Grzejnik generuje duże ciepło, zaleca się ustawienia pokrętła na max. 3 stopień
 5. Wyłącz grzejnik kiedy otwierasz okna
 6. Palenie wszelkich wyrobów tytoniowych wewnątrz kontenera skutkuje karą grzywny
 7. W przypadku zgubienia klucza potrącamy 20zł z wpłaconej wcześniej kaucji
 8. Kaucja pobierana w biurze zostaje nie zwrócona w sytuacji pojawienia się usterek w wyniku nieodpowiedniego użytkowania kontenera (zniszczenie rolet/materacy/łóżek itp.)