Beach Bums Room Family

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM,

Wszelkie pomieszczenia dokładnie sprzątane i dezynfekowane

Pościel prana w pralniach spełniających normy hotelarskie, możliwość własnej pościeli.

Beach Bums Room Family,

Nocleg w przytulnych, 5-osobowych domkach na terenie bazy Beach Bums.

Każdy domek ma ŁAZIENKĘ, prysznic, toaleta, zlew i szafka z lustrem. Jedno dwuosobowe łóżko o wymiarze 140×200 + pojedyncze łóżko na antresoli, pokoik z jedno dwu piętrowym łóżkiem o standardowym wymiarze 90×200.

Wyposażenie: pościel, lodówka, płyta grzewcza, patelnia, naczynia, czajnik elektryczny, ogrzewanie farelka, lampa nocna, stolik

Kontener mieszkalny wynajmujemy tylko  całości, maksymalna ilość osób: 5.

Cena za dobę 599 zł za cały kontener (+ opłaty kempingowe 15,- za osobę za dobę, + opłaty za samochód 15,- za dobę- możliwość parkowania jednego auta do jednego kontenra)

Wymagana kaucja rezerwacyjna w wysokości 700zł. Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem wstępnej rezerwacji, prosimy w ciągu 2 dni o uiszczenie opłaty rezerwacyjnej.

Gdzie śpimy,

Nocleg w Beach Bums, Chałupy 5,5 Kemping Albatros

Chałupy 5,5 miejsce, gdzie znajduje się szkółka oraz nasza baza noclegowa. Miejsce najprężniej rozwijające się, a jednocześnie komfortowy kemping na Półwyspie Helskim. Na terenie Albatrosu znajdziecie wszystko, czego możecie potrzebować podczas wypoczynku. Odnowione, aż 3 duże sanitariaty, Non Toper, czyli sklep spożywczy 24h. Ponad to „Zielona Karczma„, gdzie zjecie zarówno pizze jak i domowy obiad. Surf shop oraz kawiarnia „Magdalenka” dopełniają całą infrastrukturę. Dodatkowo na terenie znajdziecie takie usługi jak: pralnialifestyle gastro czy bankomat. Gdyby komuś brakowało rozrywki, zapraszamy na plac zabaw lub ogólnodostępne boisko do siatkówki.

Regulamin,

korzystania z noclegu w Beach Bums Room:

Kaucja jest obowiązkowa i stanowi zabezpieczenie w razie szkód wyrządzonych przez klienta. Kaucję pobieramy na miejscu, w naszym biurze, w momencie przekazanie klientowi klucza do pokoju. Wysokość kaucji wynosi 500zł.

  1. Cisza nocna obowiązuje od 22:00 do 06:00
  2. Prosimy o nie włączanie czajnika równocześnie z farelką ponieważ istnieje podwyższone ryzyko wystrzelenia korków
  3. Prosimy o nie wrzucanie NICZEGO do toalety typu: resztki jedzenia, ręcznik papierowy, śmieci, podpasek, tamponów, chusteczek nawilżających oraz innych środków higienicznych. Zapchanie toalety z powodu złego użytkowanie skutkuje obciążeniem finansowym w wysokości 500 zł.
  4. Susz włosy w łazienkach należących do pola kempingowego, aby obniżać napięcie elektryczne
  5. Grzejnik generuje duże ciepło, zaleca się ustawienia pokrętła na max. 3 stopień
  6. Wyłącz grzejnik kiedy otwierasz okna
  7. Palenie wszelkich wyrobów tytoniowych wewnątrz kontenera, jest zabronione i skutkuje karą grzywny
  8. W przypadku zgubienia klucza potrącamy 100zł z wpłaconej wcześniej kaucji
  9. Kaucja pobierana w biurze zostaje nie zwrócona, w sytuacji pojawienia się usterek w wyniku nieodpowiedniego użytkowania kontenera (zniszczenie rolet/materacy/łóżek itp.)