Szkoła Kurs Windsurfing Chałupy – Hel – Władysławowo

O NAS

Beach Bumsów znajdziesz na kempingu Albatros, Chałupy 5,5. Nowa szkoła dla wszystkich miłośników sportów wodnych i helskiego lifestyle’u. Długoletnie doświadczenie, obserwacje i praca w innych surf szkółkach skłoniło nas do stworzenia zupełnie nowego miejsca. Miejsca przeznaczonego i dostosowanego w stu procentach dla naszego klienta. Oczywiście w ofercie naszej szkoły znajdziecie zarówno kursy kitesurfingu, windsurfingu surfingu jak i półkolonie dla najmłodszych. Jesteśmy na półwyspie dla Was i z Wami chcemy budować niepowtarzalną atmosferę z profesjonalną obsługą z naszej strony. Nasz Team to również Ty, a pracownicy Beach Bums to wyjątkowi ludzie, którzy tworzą to miejsce i mają ten vibe

Miejsce i niepowtarzalną atmosferę tworzą ludzie, dlatego też w naszej szkole zatrudniliśmy profesjonalistów. Wszyscy członkowie Beach Bums to osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz z wszelkimi pozwoleniami i licencjami potrzebnymi na danym stanowisku. Nasz cel to stworzenie miejsca, w którym będziemy realizować pomysł i spełniać oczekiwania naszych gości. Jesteśmy otwarci na organizację wszelkich imprez integracyjnych, urodzin dzieci, czy innych specjalnie organizowanych eventów okolicznościowych na indywidualne życzenie klienta.

Stawiając fundamenty nowej szkoły Beach Bums nie wyobrażamy sobie popełnić najmniejszego błędu. Jakość i profesjonalizm, w działaniu i obsłudze naszego gościa, to podstawa naszego funkcjonowania. W trosce o najwyższy poziom obsługi chętnie wysłuchamy Waszych wszelkich uwag by nieustannie dążyć do perfekcji.

Zapraszamy 
Team Beach Bums

Najlepszy

TEAM

Chcąc stworzyć najlepszy team na półwyspie przy zatrudnianiu kadry głównie zwracamy uwagę na posiadane uprawnienia, doświadczenie oraz umiejętności. Spełnienie tych wszystkich wymagań plus good vibes definiuje nasz team. Wszyscy w Beach Bums posiadają uprawnienia szkoleniowe polskich i międzynarodowych organizacji takich jak: VDWS, PSW (Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu), AWF, PZKITE, POIK. Zajęcia odbywają się w języku polskim i angielskim.

PatiBeachBums CO
PaulaBeachBums Manager
KrisSpecjalista Bums IT

Wysokiej klasy

UPRAWNIENIA