ZGARNIJ NOCLEG ZA FREE!

  • TERMINY OD 6-28 MAJA I WRZESIEŃ

  • WYKUP KURS I ZGARNIJ NOCLEG

Jak zgarnąć

NOCLEG

Darmowy nocleg w Beach Bums ? Wystarczy, że zarezerwujesz dowolny kurs windsurfingu/kitesurfingu lub wypożyczysz sprzęt. Kwota minimalna, aby otrzymać maksymalnie tygodniowy nocleg w naszych Beach Bums Rooms to 800,- Podczas rezerwacji w formularzu w uwagach dodaj datę przyjazdu i hasło “DARMOWY NOCLEG”, a my zajmiemy się resztą. Zakwaterowanie w terminie zarezerwowanego kursu lub wypożyczenia.

*Pamiętaj! Kemping pobiera 15zł/dobę za pobyt na kempingu 🙂

*Promocja nie obejmuje parkingu auta, 15,- na dobę. UWAGA!! W sezonie brak wolnych miejsc.

Gdzie

ŚPICIE

Kemping Albatros, Chałupy 5,5 to jeden z najprężniej rozwijających się miejsc na Półwyspie. Odnowione sanitariaty, plac zabaw, boisko do siatki czy całodobowy sklep to zdecydowanie plusy tego miejsca. Uczestnicy kursów mają zapewniony nocleg w naszych, specjalnie zaadoptowanych surferskich pokojach. Beach Bums Rooms to maksymalnie sześcioosobowe miejsca w pełni zaspokajające potrzeby dorosłych oraz młodzieży. W pokojach znajdują się trzy, dwupiętrowe łóżka, półki na przechowywanie Waszych rzeczy. Pokoje nie są wyposażone w pościel, więc nie zapomnijcie wziąć śpiwora, czy ulubionej poduszki. Dbając o bezpieczeństwo zakwaterowanie jest na zamkniętym dziedzińcu naszej szkółki. Pokoje zlokalizowane są bezpośrednio przy szkole Beach Bums. Kadra zakwaterowana jest również w pobliżu i w każdej chwili służy pomocą. W razie złej pogody, deszczu lub zimna zapraszamy do naszej zadaszonej świetlicy, gdzie wspólnie będziemy przepędzać zła pogodę przy świetnej zabawie.

Jaki jest nasz

SPOT

Nie skłamiemy mówiąc, że nasza szkoła jest najlepszą miejscówką na półwyspie. Szkoła znajduję się na kempingu Albatros, Chałupy 5,5 z najlepszą plażą na Helu. Duża piaszczysta przestrzeń to wymarzone miejsce na swobodne startowanie i lądowanie kite’ów. W bezwietrzne dni surfingowy spot zamienia się w ogromną chilloutową miejscówkę, a wnoszenie i znoszenie desek windsurfingowych nigdzie nie jest tak łatwe. Zatoka Pucka to jedna z najlepszych miejscówek w Europie do uprawiania sportów wodnych. Płaska i stopniowo wzrastająca woda to idealne warunki dla osób stawiających pierwsze kroki w sportach wodnych. Brak przeszkód w zatoce i niebezpiecznych stworzeń to kolejny plus dla zatoki. Naszym zdaniem najlepsze miejsce by rozpocząć swoją przygodę z kite lub windsurfingiem.

Jaki jest

DOJAZD

Beach Bums znajduje się na kempingu Albatros, Chałupy 5,5. W sezonie nie ma miejsc na parkowanie aut. Dlatego zachęcamy dojazd PKP. Stacja Chałupy, oddalona o jakieś 800 metrów. Oczywiście zawsze istnieje możliwość wjechać na chwilę na pole kempingowe, aby rozpakować swoje rzeczy i odstawić pojazd na parking w Chałupach.

Czekamy na Was i widzimy się na miejscu. PIONA!