Voucher na prezent

  • WAŻNY ROK OD DATY ZAKUPU
  • IDEALNY NA PREZENT

Idealny pomysł na prezent czyli

VOUCHER

Beach Bums Voucher to wyjście dla Waszych potrzeb. Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? na urodziny ? Lub każdą inną okazję kiedy chcesz podarować komuś prezent.  My wygenerujemy dla Ciebie indywidualnie spersonalizowany voucher na dowolną usługę w Beach Bums. Sam decydujesz jaką kwotę przeznaczasz na prezent lub jaki kurs/usługę chcesz wykupić.

Czas realizacji to rok od daty zakupu. Za datę zakupu uznajemy moment zaksięgowania wpłaty na koncie.

Co wybrać?

KITE czy WIND

Wybór należy do Was i zależy od prywatnych preferencji. Szkolenia prowadzone są na każdym stopniu zaawansowania.  Podczas szkolenia z kitesurfing, dzielimy młodzież według wagi. Maksymalnie trzy osoby w grupie. Udział w zajęciach mogą brać osoby ważące około czterdzieści kilo oraz więcej. Zajęcia rozpoczynają się od teorii i ćwiczeń z małym latawcem. Kolejny etap to zejście do wody na sterowanie dużym latawcem i body dragi. Ostatni etap to starty z dechą i nauka pływania pod wiatr. W przypadku złych warunków wiatrowych , które nie pozwolą na przeprowadzenie pełnego szkolenia zapewniamy zajęcia alternatywne. Dodatkową alternatywą będzie windsurfing. Chcielibyśmy, aby każdy kitesurfer mógł spróbować zabawy na desce z żaglem. Jesteśmy cały czas dla naszych Young Bums by zapewnić im zajęcia i aktywnie spędzać czas.

Zajęcia z windsurfingu prowadzone są w grupach maksymalnie pięcioosobowych. Udział w zajęciach może wziąć każdy. W tym sporcie nie ma żadnych wymagań, czy ograniczeń. Kurs zaczynamy od utrzymania równowagi na desce. Kolejny krok to już zabawa z żaglem. Dowiecie się jak prawidłowo wyciągać pędnik, jak ustawiać się na desce i w jaki sposób trzymać żagiel, by generował moc. Pomożemy Wam opanować ostrzenie, by pływać pod wiatr i zwrot by swobodnie wrócić do brzegu. Osoby zaawansowane będą szlifować pływanie w trapezie. Przy mocniejszym wietrze będzie okazja nauczyć się i ćwiczyć rufę w ślizgu, by osiągnąć status zaawansowanego windsurfera.

Dodatkowo zapewniamy inne zajęcia alternatywne. Nie będzie czasu na nudę próbując wakebordingu, czy skimbording. Wspólna gra w siatę na plaży, wieczorny chillout przy dobrym filmie, czy wszystkim już dobrze znane gry planszowe i plenerowe to u nas codzienność. Beach Bums to miejsce przede wszystkim dla Was. Jesteśmy by spełniać Wasze oczekiwania.

Jaki jest nasz

SPOT

Nie skłamiemy mówiąc, że nasza szkoła jest najlepszą miejscówką na półwyspie. Szkoła znajduję się na kempingu Albatros, Chałupy 5,5 z najlepszą plażą na Helu. Duża piaszczysta przestrzeń to wymarzone miejsce na swobodne startowanie i lądowanie kite’ów. W bezwietrzne dni surfingowy spot zamienia się w ogromną chilloutową miejscówkę, a wnoszenie i znoszenie desek windsurfingowych nigdzie nie jest tak łatwe. Zatoka Pucka to jedna z najlepszych miejscówek w Europie do uprawiania sportów wodnych. Płaska i stopniowo wzrastająca woda to idealne warunki dla osób stawiających pierwsze kroki w sportach wodnych. Brak przeszkód w zatoce i niebezpiecznych stworzeń to kolejny plus dla zatoki. Naszym zdaniem najlepsze miejsce by rozpocząć swoją przygodę z kite lub windsurfingiem.

Najważniejsze jest

BEZPIECZEŃSTWO

Zatoka Pucka jest niezwykle przyjemnym i przyjaznym miejscem na stawianie pierwszych kroków w sportach wodnych. Bardzo długo jest płytka woda, a na zatoce nie ma żadnych przeszkód. Dodatkowo każdy z kursantów na wodę wychodzi w kamizelce asekuracyjnej i kasku. Zawsze w gotowości motorówka w razie akcji ratowniczej. Nasza kadra jest przeszkolona w udzielaniu pierwszej pomocy i zawsze służy pomocą. Młodzież zakwaterowana jest na terenie szkółki, w części zamykanej na noc. Nad ich bezpieczeństwem przez 24 godziny na dobę czuwa wyszkolona kadra i odpowiednio wyedukowani opiekunowie.

Jaki jest

DOJAZD

Beach Bums znajduje się na kempingu Albatros, Chałupy 5,5. Młodzież na obóz można przywieźć prywatnym transportem lub oddelegować na pociąg. Wszelkie szczegóły, godzina przyjazdu oraz numer do uczestnika obozu prosimy podać wcześniej. Opiekun jest w stałym kontakcie z młodzieżą i przed planowanym przyjazdem czeka na obozowiczów na peronie w Chałupach. Razem udają się do naszej szkoły, oddalonej od stacji PKP o jakieś 600 metrów. Czekamy na Was i widzimy się na miejscu. PIONA!