Wake MEGA !!! FUN !!!

 • ZBIERZ ZNAJOMYCH
 • Całkowita cena 1h wake za motorowką 250,-

Moc atrakcji dla każdego czyli

WAKE

Wake za motorówką, to nic innego jak pełna adrenaliny atrakcja dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Idealna alternatywa na bezwietrzne dni na Półwyspie Helskim. Dla bezpieczeństwa każdy z uczestników w cenie wynajmu otrzymuje kamizelką ratunkową, kask oraz doświadczonego sternika motorówki. Czy ktoś jeszcze nie wie czym jest wake? Proszę bardzo – w pełnej gotowości (kamizelka + kask) wskakujesz do wody, zakładasz deskę na nogi, łapiesz się drążka, który znajduje się na końcu liny przy montowanej do motorówki i UWAGA sternik rusza, a Ty płyniesz! Wydaje się proste? Koniecznie przekonaj się sam!

CENA ZAWIERA

 • 1h wake za motorówką

  z doświadczonym sternikiem

 • Akcesoria

  kask i kamizelkę

Uwaga!

Maksymalna ilość uczestników podczas jednego kursu motorówki to 6 osób + sternik

CENA NIE ZAWIERA

 • Wypożyczenia pianki

  10 pln/h

Uwaga!

W sezonie może nie być miejsc na parkowanie samochodu na terenie kempingu Albatros.

Najważniejsze jest

BEZPIECZEŃSTWO

Zatoka Pucka jest niezwykle przyjemnym i przyjaznym miejscem na stawianie pierwszych kroków w sportach wodnych. Bardzo długo jest płytka woda, a na zatoce nie ma żadnych przeszkód. Dlatego wypływamy daleko po za płyciznę, gdzie nie ma gruntu. Dodatkowo każdy z uczestników na wodę wychodzi w kamizelce asekuracyjnej i kasku. Nasza kadra jest przeszkolona w udzielaniu pierwszej pomocy i zawsze służy pomocą.

Jaki jest nasz

SPOT

Nie skłamiemy mówiąc, że nasza szkoła jest najlepszą miejscówką na półwyspie. Szkoła znajduję się na kempingu Albatros, Chałupy 5,5 z najlepszą plażą na Helu. Duża piaszczysta przestrzeń to wymarzone miejsce na swobodne startowanie i lądowanie kite’ów. W bezwietrzne dni surfingowy spot zamienia się w ogromną chilloutową miejscówkę, a wnoszenie i znoszenie desek windsurfingowych nigdzie nie jest tak łatwe. Zatoka Pucka to jedna z najlepszych miejscówek w Europie do uprawiania sportów wodnych. Płaska i stopniowo wzrastająca woda to idealne warunki dla osób stawiających pierwsze kroki w sportach wodnych. Brak przeszkód w zatoce i niebezpiecznych stworzeń to kolejny plus dla zatoki. Naszym zdaniem najlepsze miejsce by rozpocząć swoją przygodę z kite lub windsurfingiem.